JS Callback Handler (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Unknown
lv: Nezināms

en: 1 hour | @count hours
lv[0]: @count stunda
lv[1]: @count stundas
lv[2]: @count stundas

en: 1 day | @count days
lv[0]: @count diena
lv[1]: @count dienas
lv[2]: @count dienas

en: Performance
lv: Ātrdarbība

en: Send
lv: Sūtīt

en: Redirect
lv: Pārsūtīšana

en: Results
lv: Rezultāti

en: 1 year | @count years
lv[0]: @count gads
lv[1]: @count gadi
lv[2]: @count gadi

en: 1 week | @count weeks
lv[0]: @count nedēļa
lv[1]: @count nedēļas
lv[2]: @count nedēļas

en: 1 sec | @count sec
lv[0]: @count sek
lv[1]: @count sek
lv[2]: @count sek

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: 1 month | @count months
lv[0]: @count mēnesis
lv[1]: @count mēneši
lv[2]: @count mēneši

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Status message
lv: Statusa paziņojums
