High-performance JavaScript callback handler (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Unknown
pl: Nieznany

en: 1 hour | @count hours
pl[0]: 1 godzina
pl[1]: @count godziny
pl[2]: @count godzin

en: 1 day | @count days
pl[0]: 1 dzień
pl[1]: @count dni
pl[2]: @count dni

en: Performance
pl: Wydajność

en: Installed correctly
pl: Zainstalowano pomyślnie

en: Send
pl: Wyślij

en: Redirect
pl: Przekierowanie

en: Results
pl: Wyniki

en: Access Denied
pl: Dostęp zabroniony

en: 1 year | @count years
pl[0]: 1 rok
pl[1]: @count lata
pl[2]: @count lat

en: 1 week | @count weeks
pl[0]: 1 tydzień
pl[1]: @count tygodnie
pl[2]: @count tygodni

en: 1 min | @count min
pl[0]: 1 min
pl[1]: @count minuty
pl[2]: @count minut

en: 1 sec | @count sec
pl[0]: 1 sekunda
pl[1]: @count sekundy
pl[2]: @count sekund

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: 1 month | @count months
pl[0]: 1 miesiąc
pl[1]: @count miesiące
pl[2]: @count miesięcy

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Status message
pl: Komunikat
