High-performance JavaScript callback handler (7.x-2.0) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: 1 hour | @count hours
th[0]: 1 ชั่วโมง
th[1]: @count ชั่วโมง

en: 1 day | @count days
th[0]: 1 วัน
th[1]: @count วัน

en: Performance
th: ประสิทธิภาพ

en: Send
th: ส่ง

en: Results
th: ผลลัพท์

en: 1 year | @count years
th[0]: 1 ปี
th[1]: @count ปี

en: 1 week | @count weeks
th[0]: 1 สัปดาห์
th[1]: @count สัปดาห์

en: 1 min | @count min
th[0]: 1 นาที
th[1]: @count นาที

en: 1 sec | @count sec
th[0]: 1 วินาที
th[1]: @count วินาที

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: 1 month | @count months
th[0]: 1 เดือน
th[1]: @count เดือน

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: Status message
th: สถานะข้อความ
