High-performance JavaScript callback handler (7.x-2.0) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Unknown
vi: Không rõ

en: 1 hour | @count hours
vi[0]: 1 giờ
vi[1]: @count giờ

en: 1 day | @count days
vi[0]: 1 ngày
vi[1]: @count ngày

en: Performance
vi: Hiệu năng

en: Installed correctly
vi: Đã cài đặt chính xác

en: Send
vi: Gửi

en: Results
vi: Kết quả

en: Access Denied
vi: Truy cập bị từ chối

en: 1 year | @count years
vi[0]: 1 năm
vi[1]: @count năm

en: 1 week | @count weeks
vi[0]: 1 tuần
vi[1]: @count tuần

en: 1 min | @count min
vi[0]: 1 phút
vi[1]: @count phút

en: 1 sec | @count sec
vi[0]: 1 giây
vi[1]: @count giây

en: Error message
vi: Thông báo lỗi

en: 1 month | @count months
vi[0]: 1 tháng
    @count tháng

en: Warning message
vi: Cảnh báo

en: Status message
vi: Thông báo tình trạng
