JS Callback Handler (7.x-2.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Performance
bo: ནུས་རྩལ

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Results
bo: མཇུག་འབྲས

en: Admin
bo: དོ་དམ་བྱེད་མཁན།

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན
