High-performance JavaScript callback handler (7.x-2.1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Unknown
cs: Neznámý

en: 1 hour | @count hours
cs[0]: 1 hodina
cs[1]: @count hodiny
cs[2]: @count hodin

en: 1 day | @count days
cs[0]: 1 den
cs[1]: @count dny
cs[2]: @count dnů

en: Performance
cs: Výkon

en: Send
cs: Poslat

en: Results
cs: Výsledky

en: 1 year | @count years
cs[0]: 1 rok
cs[1]: @count roky
cs[2]: @count let

en: 1 week | @count weeks
cs[0]: 1 týden
cs[1]: @count týdny
cs[2]: @count týdnů

en: 1 sec | @count sec
cs[0]: 1 sek
cs[1]: @count sek
cs[2]: @count sek

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: 1 month | @count months
cs[0]: 1 měsíc
cs[1]: @count měsíce
cs[2]: @count měsíců

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Admin
cs: Administrátor

en: Status message
cs: Zpráva o stavu
