High-performance JavaScript callback handler (7.x-2.1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: 1 day | @count days
cy[0]: 1 diwrnod

en: Performance
cy: Perfformiad

en: Send
cy: Anfon

en: Results
cy: Canlyniadau

en: 1 year | @count years
cy[0]: 1 flwyddyn

en: 1 week | @count weeks
cy[0]: 1 wythnos @count wythnos

en: Error message
cy: Neges wall

en: 1 month | @count months
cy[0]: 1 mis
cy[1]: @count mis

en: Warning message
cy: Neges rybudd

en: Admin
cy: Gweinydd

en: Status message
cy: Neges statws
