JS Callback Handler (7.x-2.1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Unknown
da: Ukendt

en: 1 hour | @count hours
da[0]: 1 time
da[1]: @count timer

en: 1 day | @count days
da[0]: 1 dag
da[1]: @count dage

en: Performance
da: Ydelse

en: Installed correctly
da: Installeret korrekt

en: Results
da: Resultater

en: Access Denied
da: Adgang nægtet

en: 1 year | @count years
da[0]: 1 år
da[1]: @count år

en: 1 week | @count weeks
da[0]: 1 uge
da[1]: @count uger

en: 1 min | @count min
da[0]: 1 minut
da[1]: @count minutter

en: 1 sec | @count sec
da[0]: 1 sek
da[1]: @count sekunder

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: 1 month | @count months
da[0]: 1 måned
da[1]: @count måneder

en: Warning message
da: Advarsel

en: Admin
da: Administration

en: Status message
da: Statusmeddelelse
