High-performance JavaScript callback handler (7.x-2.1) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Unknown
fa: نامشخص

en: 1 hour | @count hours
fa[0]: 1 ساعت
fa[1]: @count ساعت

en: 1 day | @count days
fa[0]: 1 روز
fa[1]: @count روز

en: Performance
fa: کارایی

en: Send
fa: ارسال

en: Results
fa: نتایج

en: Access Denied
fa: دسترسی ممنوع می باشد

en: 1 year | @count years
fa[0]: 1 سال
fa[1]: @count سال

en: 1 week | @count weeks
fa[0]: 1 هفته
fa[1]: @count هفته

en: 1 min | @count min
fa[0]: 1 دقیقه
fa[1]: @count دقیقه

en: 1 sec | @count sec
fa[0]: 1 ثانیه
fa[1]: @count ثانیه

en: Error message
fa: پیغام خطا

en: 1 month | @count months
fa[0]: 1 ماه
fa[1]: @count ماه

en: Warning message
fa: پیغام هشدار

en: Admin
fa: مدیر

en: Status message
fa: پیغام وضعیت
