JS Callback Handler (7.x-2.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Performance
fa: کارایی

en: Results
fa: نتایج

en: Error message
fa: پیغام خطا

en: Warning message
fa: پیغام هشدار

en: Status message
fa: پیغام وضعیت
