High-performance JavaScript callback handler (7.x-2.1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Unknown
sk: Neznámy

en: 1 hour | @count hours
sk[0]: 1 hod
sk[1]: @count hod
sk[2]: @count hod

en: 1 day | @count days
sk[0]: @count deň
sk[1]: @count dni
sk[2]: @count dní

en: Performance
sk: Výkon

en: Installed correctly
sk: Nainštalované korektne

en: Send
sk: Odoslať

en: Results
sk: Výsledky

en: Access Denied
sk: Prístup zakázaný

en: 1 year | @count years
sk[0]: @count rok
sk[1]: @count roky
sk[2]: @count rokov

en: 1 week | @count weeks
sk[0]: @count týždeň
sk[1]: @count týždne
sk[2]: @count týždňov

en: 1 sec | @count sec
sk[0]: 1 s
sk[1]: @count s
sk[2]: @count s

en: Error message
sk: Chybová správa

en: 1 month | @count months
sk[0]: 1 mesiac
sk[1]: @count mesiace
sk[2]: @count mesiacov

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Admin
sk: Administrátor

en: Status message
sk: Stavová správa
