High-performance JavaScript callback handler (7.x-2.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Performance
ug: تور بېكەت سۈرئىتى

en: Send
ug: يوللاش

en: Redirect
ug: يېڭى مەنزىل

en: Results
ug: نەتىجە

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش
