JS Callback Handler (7.x-2.2) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: 1 hour | @count hours
hi[0]: @count घंटे

en: 1 day | @count days
hi[0]: एक दिन
hi[1]: @count दिन

en: php
hi: पी.एच.पी

en: Performance
hi: (निष्पादन)परफ़ॉर्मेंस

en: Send
hi: भेजें

en: Results
hi: परिणाम

en: 1 year | @count years
hi[0]: १ वर्ष
hi[1]: @count वर्ष

en: 1 week | @count weeks
hi[0]: एक सप्ताह
hi[1]: @count सप्ताह

en: 1 min | @count min
hi[0]: एक मिनट
hi[1]: @count मिनट

en: 1 sec | @count sec
hi[0]: एक सेकंड
hi[1]: @count सेकंड

en: Error message
hi: त्रुटि संदेश

en: 1 month | @count months
hi[0]: १ महिना
hi[1]: @count महिना

en: Warning message
hi: चेतावनी संदेश

en: Admin
hi: प्रशासन

en: Status message
hi: स्थिति संदेश

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
hi: %type: !message में %function (पंक्ति %line की %file).

en: Front
hi: सामने
