JS Callback Handler (7.x-2.2) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: 1 hour | @count hours
id[0]: 1 jam
id[1]: @count jam

en: 1 day | @count days
id[0]: 1 hari
id[1]: @count hari

en: Performance
id: Performa

en: Send
id: Kirim

en: Redirect
id: Pengalihan

en: Results
id: Hasil

en: Access Denied
id: Akses Ditolak

en: 1 year | @count years
id[0]: 1 tahun
id[1]: @count tahun

en: 1 week | @count weeks
id[0]: 1 pekan
id[1]: @count pekan

en: 1 min | @count min
id[0]: 1 mnt
id[1]: @count mnt

en: 1 sec | @count sec
id[0]: 1 dtk
id[1]: @count dtk

en: Error message
id: Pesan kesalahan

en: 1 month | @count months
id[0]: 1 bulan
id[1]: @count bulan

en: Warning message
id: Pesan peringatan

en: Admin
id: Administrator

en: Status message
id: Pesan status

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
id: %type: !message dalam %function (baris %line dari %file).
