JS Callback Handler (7.x-2.2) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: 1 hour | @count hours
ro[0]: 1 oră
ro[1]: @count ore
ro[2]: @count de ore

en: 1 day | @count days
ro[0]: 1 zi
ro[1]: @count zile
ro[2]: @count de zile

en: Performance
ro: Performanță

en: Send
ro: Trimite

en: Redirect
ro: Redirecționare

en: Results
ro: Rezultate

en: Access Denied
ro: Acces refuzat

en: 1 year | @count years
ro[0]: 1 an
ro[1]: @count ani
ro[2]: @count de ani

en: 1 week | @count weeks
ro[0]: 1 săptămână
ro[1]: @count săptămâni
ro[2]: @count de săptămâni

en: 1 min | @count min
ro[0]: 1 min
ro[1]: @count minute
ro[2]: @count de minute

en: 1 sec | @count sec
ro[0]: 1 sec
ro[1]: @count sec
ro[2]: @count de sec

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: 1 month | @count months
ro[0]: 1 lună
ro[1]: @count luni
ro[2]: @count de luni

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: Admin
ro: Administrator

en: Status message
ro: Mesaj de stare

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
ro: %type: !message în %function (linia %line din %file).
