JS Callback Handler (7.x-2.3) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Unknown
ca: Desconegut

en: 1 hour | @count hours
ca[0]: 1 hora
ca[1]: @count hores

en: 1 day | @count days
ca[0]: 1 dia
ca[1]: @count dies

en: Performance
ca: Rendiment

en: Installed correctly
ca: S'ha instal·lat correctament

en: Send
ca: Enviar

en: Results
ca: Resultats

en: Access Denied
ca: Accés denegat

en: 1 year | @count years
ca[0]: 1 any
ca[1]: @count anys

en: 1 week | @count weeks
ca[0]: 1 setmana
ca[1]: @count setmanes

en: 1 min | @count min
ca[0]: 1 minut
ca[1]: @count minuts

en: 1 sec | @count sec
ca[0]: 1 segon
ca[1]: @count segons

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: 1 month | @count months
ca[0]: 1 mes
ca[1]: @count mesos

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Admin
ca: Administrador

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
ca: %type: !message a %function (línia %line de %file).
