JS Callback Handler (7.x-2.3) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: 1 hour | @count hours
el[0]: 1 ώρα
el[1]: @count ώρες

en: 1 day | @count days
el[0]: 1ημέρα
el[1]: @count ημέρες

en: Performance
el: Απόδοση

en: Installed correctly
el: Εγκαταστάθηκε επιτυχώς

en: Send
el: Αποστολή

en: Results
el: Αποτελέσματα

en: 1 year | @count years
el[0]: 1 έτος
el[1]: @count έτη

en: 1 week | @count weeks
el[0]: 1 εβδομάδα
el[1]: @count εβδομάδες

en: 1 min | @count min
el[0]: 1 λεπτό
el[1]: @count λεπτά

en: 1 sec | @count sec
el[0]: 1 δευτερόλεπτο
el[1]: @count δευτερόλεπτα

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: 1 month | @count months
el[0]: 1 μήνας
el[1]: @count μήνες

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Admin
el: Διαχειριστής

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
el: %type: !message στην %function (γραμμή %line του %file).
