JS Callback Handler (7.x-2.3) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Unknown
ja: 不明

en: 1 hour | @count hours
ja[0]: 1時間
ja[1]: @count時間

en: 1 day | @count days
ja[0]: 1日
ja[1]: @count日

en: Performance
ja: パフォーマンス

en: Installed correctly
ja: 正しくインストールされました

en: Send
ja: 送信

en: Redirect
ja: リダイレクト

en: Results
ja: 結果

en: Access Denied
ja: アクセスが拒否されました

en: 1 year | @count years
ja[0]: 1年
ja[1]: @count年

en: 1 week | @count weeks
ja[0]: 1週
ja[1]: @count週

en: 1 min | @count min
ja[0]: 1分
ja[1]: @count分

en: 1 sec | @count sec
ja[0]: 1秒
ja[1]: @count秒

en: Error message
ja: エラーメッセージ

en: 1 month | @count months
ja[0]: 1ヶ月
ja[1]: @countヶ月

en: Warning message
ja: 警告メッセージ

en: Admin
ja: 管理者

en: Status message
ja: ステータスメッセージ

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
ja: %type: !message  %function (%file の %line行).
