JS Callback Handler (7.x-2.3) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Unknown
ka: უცნობი

en: 1 hour | @count hours
ka[0]: 1 საათი
ka[1]: @count საათი

en: 1 day | @count days
ka[0]: 1 დღე
ka[1]: @count დღე

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Results
ka: შედეგები

en: 1 year | @count years
ka[0]: 1 წელი
ka[1]: @count წელი

en: 1 week | @count weeks
ka[0]: 1 კვირა
ka[1]: @count კვირა

en: 1 min | @count min
ka[0]: 1 წუთი
ka[1]: @count წუთი

en: 1 sec | @count sec
ka[0]: 1 წამი
ka[1]: @count წამი

en: 1 month | @count months
ka[0]: 1 თვე
ka[1]: @count months
