JS Callback Handler (7.x-2.3) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Unknown
nl: Onbekend

en: 1 hour | @count hours
nl[0]: 1 uur
nl[1]: @count uur

en: 1 day | @count days
nl[0]: 1 dag
nl[1]: @count dagen

en: php
nl: PHP

en: Performance
nl: Prestaties

en: Installed correctly
nl: Correct geïnstalleerd

en: Send
nl: Versturen

en: Redirect
nl: Doorverwijzen

en: Results
nl: Resultaten

en: Access Denied
nl: Geen Toegang

en: 1 year | @count years
nl[0]: 1 jaar
nl[1]: @count jaar

en: 1 week | @count weeks
nl[0]: 1 week
nl[1]: @count weken

en: Error message
nl: Foutmelding

en: 1 month | @count months
nl[0]: 1 maand
nl[1]: @count maanden

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Status message
nl: Statusbericht

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
nl: %type: !message in %function (regel %line van %file).
