JS Callback Handler (7.x-2.3) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: 1 hour | @count hours
pt[0]: 1 hora
pt[1]: @count horas

en: 1 day | @count days
pt[0]: 1 dia
pt[1]: @count dias

en: Performance
pt: Desempenho

en: Installed correctly
pt: Instalado corretamente

en: Send
pt: Enviar

en: Redirect
pt: Redirecionar

en: Results
pt: Resultados

en: Access Denied
pt: Acesso Negado

en: 1 year | @count years
pt[0]: 1 ano
pt[1]: @count anos

en: 1 week | @count weeks
pt[0]: 1 semana
pt[1]: @count semanas

en: 1 min | @count min
pt[0]: 1 minuto
pt[1]: @count minutos

en: 1 sec | @count sec
pt[0]: 1 segundo
pt[1]: @count segundos

en: Error message
pt: Mensagem de erro

en: 1 month | @count months
pt[0]: 1 mês
pt[1]: @count meses

en: Warning message
pt: Mensagem de aviso

en: Admin
pt: Administrar

en: Status message
pt: Mensagem de status

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
pt: %type: !message em %function (linha %line de %file).
