JS Callback Handler (7.x-2.3) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Unknown
sv: Okänd

en: 1 hour | @count hours
sv[0]: 1 timme
sv[1]: @count timmar

en: 1 day | @count days
sv[0]: 1 dag
sv[1]: @count dagar

en: Performance
sv: Prestanda

en: Installed correctly
sv: Installerad utan problem

en: Send
sv: Skicka

en: Redirect
sv: Omdirigera

en: Results
sv: Resultat

en: Access Denied
sv: Åtkomst nekad

en: 1 year | @count years
sv[0]: 1 år
sv[1]: @count år

en: 1 week | @count weeks
sv[0]: 1 vecka
sv[1]: @count veckor

en: 1 min | @count min
sv[0]: 1 min
sv[1]: @count minuter

en: 1 sec | @count sec
sv[0]: 1 sekund
sv[1]: @count sekunder

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: 1 month | @count months
sv[0]: 1 månad
sv[1]: @count månader

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Admin
sv: Administrera

en: Status message
sv: Statusmeddelande

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
sv: %type: !message i %function (rad %line av %file).
