JS Callback Handler (7.x-2.4) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: 1 hour | @count hours
eu[0]: ordu 1
eu[1]: @count ordu

en: 1 day | @count days
eu[0]: egun 1
eu[1]: @count egun

en: Performance
eu: Errendimendua

en: Send
eu: Bidali

en: Results
eu: Emaitzak

en: 1 year | @count years
eu[0]: urte 1
eu[1]: @count urte

en: 1 week | @count weeks
eu[0]: aste 1
eu[1]: @count aste

en: 1 min | @count min
eu[0]: min 1
eu[1]: @count min

en: 1 sec | @count sec
eu[0]: seg 1
eu[1]: @count seg

en: Error message
eu: Errore mezua

en: 1 month | @count months
eu[0]: Hilabete 1
eu[1]: @count hilabetetatik

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Admin
eu: Kudeatu

en: Enter your name:
eu: Sartu zure izena:

en: Status message
eu: Mezu egoera

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
eu: %type: !message %function-en (%file-ren %line-garren lerroan).
