JS Callback Handler (7.x-2.4) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: 1 hour | @count hours
gl[0]: 1 hora
gl[1]: @count horas

en: 1 day | @count days
gl[0]: 1 día
gl[1]: @count días

en: Performance
gl: Rendemento

en: Installed correctly
gl: Instalado correctamente

en: Send
gl: Enviar

en: Results
gl: Resultados

en: 1 year | @count years
gl[0]: 1 ano
gl[1]: @count anos

en: 1 week | @count weeks
gl[0]: 1 semana
gl[1]: @count semanas

en: 1 sec | @count sec
gl[0]: 1 seg
gl[1]: @count seg

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: 1 month | @count months
gl[0]: 1 mes
gl[1]: @count meses

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
gl: %type: !message en %function (liña %line de %file).
