JS Callback Handler (7.x-2.4) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: 1 hour | @count hours
it[0]: 1 ora
it[1]: @count ore

en: 1 day | @count days
it[0]: 1 giorno
it[1]: @count giorni

en: Performance
it: Prestazioni

en: Send
it: Invia

en: Results
it: Risultati

en: 1 year | @count years
it[0]: 1 anno
it[1]: @count anni

en: 1 week | @count weeks
it[0]: 1 settimana
it[1]: @count settimane

en: Error message
it: Messaggio di errore

en: 1 month | @count months
it[0]: 1 mese
it[1]: @count mesi

en: Warning message
it: Messaggio di avvertimento

en: Status message
it: Messaggio di stato

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
it: %type: !message in %function (linea %line di %file).
