JS Callback Handler (7.x-2.4) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: 1 hour | @count hours
jv[0]: Sejam
jv[1]: @count jam

en: 1 day | @count days
jv[0]: Sedinā
jv[1]: @count dina

en: Performance
jv: Kadigdayan

en: Send
jv: Kirim

en: Results
jv: Kasilé

en: 1 year | @count years
jv[0]: 1 tahun
jv[1]: @count tahun

en: 1 week | @count weeks
jv[0]: 1 minggu
jv[1]: @count minggu

en: 1 min | @count min
jv[0]: 1 mnt
jv[1]: @count mnt

en: 1 sec | @count sec
jv[0]: 1 dtk
jv[1]: @count dtk

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: 1 month | @count months
jv[0]: sewulan
jv[1]: @count wulan

en: Warning message
jv: Welingan

en: Status message
jv: Status pesen
