JS Callback Handler (7.x-2.4) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: 1 hour | @count hours
km[0]: @count ម៉ោង

en: 1 day | @count days
km[0]: @count ថ្ងៃ

en: Performance
km: ដំណើរការ

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Results
km: លទ្ធផល

en: 1 year | @count years
km[0]: @count ឆ្នាំ

en: 1 week | @count weeks
km[0]: @count សប្ដាហ៍

en: 1 min | @count min
km[0]: @count នាទី

en: 1 sec | @count sec
km[0]: @count វិនាទី

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: 1 month | @count months
km[0]: ១​ ខែ

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
km: %type ៖ !message ក្នុង %function (ជួរ %line នៃ %file) ។
