JS Callback Handler (7.x-2.4) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: 1 hour | @count hours
ku[0]: 1 کاتژمێر
ku[1]: @count کاتژمێر

en: 1 day | @count days
ku[0]: 1 ڕۆژ
ku[1]: @count ڕۆژ

en: Performance
ku: ئەرک بەجێهێنان

en: Send
ku: بینێره‌

en: Results
ku: ئه‌نجامەکان

en: 1 year | @count years
ku[0]: 1 ساڵ
ku[1]: @count ساڵ

en: 1 week | @count weeks
ku[0]: 1 هەفتە
ku[1]: @count هەفتە

en: 1 min | @count min
ku[0]: 1 خولەک
ku[1]: @count خولەک

en: 1 sec | @count sec
ku[0]: 1 چرکە
ku[1]: @count چرکە

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: 1 month | @count months
ku[0]: 1 مانگ
ku[1]: @count مانگ

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش
