JS Callback Handler (7.x-2.4) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: 1 hour | @count hours
sr[0]: @count час
sr[1]: @count часа
sr[2]: @count[2] часова

en: 1 day | @count days
sr[0]: @count дан
sr[1]: @count дана
sr[2]: @count[2] дана

en: Performance
sr: Перформнсе

en: 1 year | @count years
sr[0]: @count година
sr[1]: @count године
sr[2]: @count[2] година

en: 1 week | @count weeks
sr[0]: @count недеља
sr[1]: @count[1] недеље
sr[2]: @count[2] недеља

en: 1 min | @count min
sr[0]: @count минут
sr[1]: @count минуте
sr[2]: @count[2] минута

en: 1 sec | @count sec
sr[0]: @count секунда
sr[1]: @count секунде
sr[2]: @count[2] секунди

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: 1 month | @count months
sr[0]: 1 месец
sr[1]: @count месеци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Status message
sr: Статусна порука
