JS Callback Handler (7.x-2.4) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: 1 hour | @count hours
tr[0]: 1 saat
tr[1]: @count saat

en: 1 day | @count days
tr[0]: 1 gün
tr[1]: @count gün

en: Performance
tr: Performans

en: Installed correctly
tr: Doğru bir şekilde kuruldu

en: Send
tr: Gönder

en: Redirect
tr: Yönlendir

en: Results
tr: Sonuçlar

en: 1 year | @count years
tr[0]: 1 yıl
tr[1]: @count yıl

en: 1 week | @count weeks
tr[0]: 1 hafta
tr[1]: @count hafta

en: 1 min | @count min
tr[0]: 1 dak
tr[1]: @count dak

en: 1 sec | @count sec
tr[0]: 1 sn
tr[1]: @count sn

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: 1 month | @count months
tr[0]: 1 ay
tr[1]: @count ay

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: Admin
tr: Yönetim

en: Status message
tr: Durum mesajı

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
tr: %type: %function (%file dosyasının %line satırı) içinde !message.
