JS Callback Handler (7.x-2.5) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Unknown
he: לא ידוע

en: 1 hour | @count hours
he[0]: שעה אחת
he[1]: @count שעות

en: 1 day | @count days
he[0]: יום אחד
he[1]: @count ימים

en: php
he: PHP

en: Performance
he: ביצועים

en: Installed correctly
he: מותקן כהלכה

en: Send
he: שלח

en: Results
he: תוצאות

en: Access Denied
he: גישה חסומה

en: 1 year | @count years
he[0]: שנה אחת
he[1]: @count שנים

en: 1 week | @count weeks
he[0]: שבוע אחד
he[1]: @count שבועות

en: 1 min | @count min
he[0]: דקה אחת
he[1]: @count דקות

en: 1 sec | @count sec
he[0]: שנייה אחת
he[1]: @count שניות

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: 1 month | @count months
he[0]: חודש אחד
he[1]: @count חודשים

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Admin
he: מנהל

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
he: %type: !message ב-%function (שורה %line מ-%file).
