JS Callback Handler (7.x-2.5) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: 1 hour | @count hours
hr[0]: @count sat
hr[1]: @count sata
hr[2]: @count sati

en: 1 day | @count days
hr[0]: @count dan
hr[1]: @count dana
hr[2]: @count dana

en: Performance
hr: Učinkovitost

en: Send
hr: Pošalji

en: Results
hr: Rezultati

en: 1 year | @count years
hr[0]: @count godina
hr[1]: @count godine
hr[2]: @count godina

en: 1 week | @count weeks
hr[0]: @count tjedan
hr[1]: @count tjedna
hr[2]: @count tjedana

en: 1 min | @count min
hr[0]: @count minuta
hr[1]: @count minute
hr[2]: @count minuta

en: 1 sec | @count sec
hr[0]: @count sekunda
hr[1]: @count sekunde
hr[2]: @count sekundi

en: Error message
hr: Poruka greške

en: 1 month | @count months
hr[0]: @count mjesec
hr[1]: @count mjeseca
hr[2]: @count mjeseci

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Status message
hr: Poruka statusa

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
hr: %type: !message u %function (red %line od %file).
