JS Callback Handler (7.x-2.5) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: 1 hour | @count hours
lt[0]: @count valanda
lt[1]: @count valandos
lt[2]: @count valandų

en: 1 day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count dienų

en: Performance
lt: Veikimas

en: Installed correctly
lt: Įdiegta teisingai

en: Send
lt: Siųsti

en: Results
lt: Rezultatai

en: Access Denied
lt: Pieiga Uždrausta

en: 1 year | @count years
lt[0]: @count metai
lt[1]: @count metai
lt[2]: @count metų

en: 1 week | @count weeks
lt[0]: @count savaitė
lt[1]: @count savaitės
lt[2]: @count savaičių

en: 1 min | @count min
lt[0]: @count minutė
lt[1]: @count minutės
lt[2]: @count minučių

en: 1 sec | @count sec
lt[0]: @count sek
lt[1]: @count sek
lt[2]: @count sek

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: 1 month | @count months
lt[0]: @count mėnesis
lt[1]: @count mėnesiai
lt[2]: @count mėnesių

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Admin
lt: Adminas

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
lt: %type: !message - %function (eilutė %line iš %file).
