JS Callback Handler (7.x-2.5) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Unknown
oc: Desconegut

en: 1 hour | @count hours
oc[0]: 1 ora
oc[1]: @count oras

en: 1 day | @count days
oc[0]: 1 jorn
oc[1]: @count jorns

en: Performance
oc: Performància

en: Send
oc: Mandar

en: Redirect
oc: Redirigir

en: Results
oc: Resultats

en: 1 year | @count years
oc[0]: @count annada
oc[1]: @count annadas

en: 1 week | @count weeks
oc[0]: @count setmana
oc[1]: @count setmanas

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: 1 month | @count months
oc[0]: @count mois
oc[1]: @count mois

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
oc: %type : !message a %function (linha %line de %file).
