JS Callback Handler (7.x-2.5) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Unknown
be: Невядомы

en: 1 hour | @count hours
be[0]: 1 гадзіна
be[1]: @count гадзінаў

en: 1 day | @count days
be[0]: 1 дзень
be[1]: @count дні
be[2]: @count дзён

en: php
be: PHP

en: Performance
be: Прадукцыйнасць

en: Send
be: Адаслаць

en: Results
be: Вынікі

en: 1 year | @count years
be[0]: 1 год
be[1]: @count гадоў

en: 1 week | @count weeks
be[0]: 1 тыдзень
be[1]: @count тыдні
be[2]: @count тыдняў

en: 1 min | @count min
be[0]: 1 хвіліна
be[1]: @count хв.

en: 1 sec | @count sec
be[0]: 1 секунда
be[1]: @count сек.

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: 1 month | @count months
be[0]: 1 месяц
be[1]: @count мес.

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
be: %type: !message у %function (лінія %line у %file).
