JS Callback Handler (7.x-2.5) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Unknown
fr: Inconnu

en: 1 hour | @count hours
fr[0]: @count heure
fr[1]: @count heures

en: 1 day | @count days
fr[0]: @count jour
fr[1]: @count jours

en: Installed correctly
fr: Installé correctement

en: Send
fr: Envoyer

en: Redirect
fr: Rediriger

en: Results
fr: Résultats

en: Access Denied
fr: Accès refusé

en: 1 year | @count years
fr[0]: @count année
fr[1]: @count années

en: 1 week | @count weeks
fr[0]: @count semaine
fr[1]: @count semaines

en: Error message
fr: Message d'erreur

en: 1 month | @count months
fr[0]: @count mois
fr[1]: @count mois

en: Warning message
fr: Message d'avertissement

en: Status message
fr: Message d'état

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
fr: %type : !message dans %function (ligne %line dans %file).
