JS Callback Handler (7.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: 1 hour | @count hours
ru[0]: @count час
ru[1]: @count часа
ru[2]: @count часов

en: 1 day | @count days
ru[0]: @count день
ru[1]: @count дня
ru[2]: @count дней

en: Performance
ru: Производительность

en: Installed correctly
ru: Установлено правильно

en: Send
ru: Отправить

en: Other
ru: Другое

en: Redirect
ru: Переадресация

en: Results
ru: Результаты

en: Access Denied
ru: Доступ запрещён

en: 1 year | @count years
ru[0]: @count год
ru[1]: @count года
ru[2]: @count[2] лет

en: 1 week | @count weeks
ru[0]: @count неделя
ru[1]: @count недели
ru[2]: @count[2] недель

en: 1 min | @count min
ru[0]: @count мин.
ru[1]: @count мин.
ru[2]: @count[2] мин.

en: 1 sec | @count sec
ru[0]: @count сек.
ru[1]: @count сек.
ru[2]: @count[2] сек.

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: 1 month | @count months
ru[0]: @count месяц
ru[1]: @count месяца
ru[2]: @count[2] месяцев

en: Warning message
ru: Предупреждение

en: Status message
ru: Статус
