JS Inclusion (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Description
ca: Descripció

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Especifiqueu pàgines utilitzant els seus camins. Introduïu un camí per línia. El caràcter '*' és un comodí. Camins d'exemple en són %blog per a la pàgina del bloc i %blog-wildcard per cada bloc personal. %front és la portada.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ca: Avís: Assigneu-lo només als rols de confiança; aquest permís té implicacions en la seguretat.

en: The listed pages only
ca: Només les pàgines llistades
