JS Inclusion (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Description
cs: Popis

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Zadejte stránky použitím jejich cest. Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak '*' je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
cs: Varování: Tato práva přiřazujte pouze spolehlivým rolím; Tato práva mají dopad na bezpečnost.

en: The listed pages only
cs: Pouze uvedené stránky
