JS Inclusion (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Description
fi: Kuvaus

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fi: Määrittele sivut käyttäen niiden polkuja. Syötä yksi riviä kohti. Merkki '*' toimii villinä korttina. Esimerkkeinä %blog blogeille tai %blog-villikortti jokaiselle henkilökohtaiselle blogille. %front on etusivu.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
fi: Varoitus: Aseta vain luotetuille rooleille; tällä oikeusmäärityksellä on vaikutuksia turvallisuuteen.

en: The listed pages only
fi: Vain listatut sivut

en: The name can only consist of lowercase letters, underscores, dashes, and numbers.
fi: Nimi voi sisältää ainoastaan pieniä kirjaimia, numeroita väliviivoja ja alaviivoja.
