JS Inclusion (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Description
hu: Leírás

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Példák: „%blog” a blogok főoldalához és „%blog-wildcard” a személyes blogok főoldalaihoz. „%front” a címlapot jelenti.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
hu: Figyelmeztetés: Ezt csak a megbízható szerepköröknek szabad megadni, mert biztonsági következményekkel jár.

en: The listed pages only
hu: Csak a listázott oldalak
