JS Inclusion (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Description
id: Deskripsi

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
id: Tentukan halaman dengan menggunakan path-nya. Masukkan satu path per baris. Karakter '*' adalah wildcard. Contoh path adalah %blog untuk halaman blog dan %blog-wildcard untuk setiap blog pribadi. Halaman depan adalah %front.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
id: Peringatan: Berikan hanya untuk pemeran terpercaya; kewenangan ini mempengaruhi keamanan.

en: The listed pages only
id: Halaman yang terdaftar saja
