JS Inclusion (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Description
is: Lýsing

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
is: Aðvörun: Veitið aðeins þeim hlutverkum sem þið treystið; þessi heimild hefur öryggisáhrif.
