JS Inclusion (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Description
uk: Опис

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Вкажіть сторінки, використовуючи шляхи до них. Вводити по одному шляху на рядок. Позначка '*' означає будь-який символ. Приклади шляхів: %blog для сторінки блоґу і %blog-wildcard для кожного з персональних блоґів. %front — головна сторінка.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
uk: Увага: Надавати тільки довіреним ролям; це повноваження пов’язане з безпекою.

en: The listed pages only
uk: Тільки для перелічених сторінок

en: The name can only consist of lowercase letters, underscores, dashes, and numbers.
uk: Назва має містити лише літери нижнього регістру, підкреслення, дефіси та цифри.

en: JS code
uk: Код JS

en: The actual JavaScript code goes in here. There is no need to insert the &lt;script&gt; tags.
uk: Тут розташовується фактичний код JavaScript. Немає необхідності вставляти теґи &lt;script&gt;.

en: Placement options
uk: Параметри розташування

en: Where in the HTML will the JavaScript be placed.
uk: Місце в HTML, де буде розміщений JavaScript.
