JS Inclusion (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Description
az: İzahat

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
az: Xəbərdarlıq: Yalnız etibarlı rollara verin; bu icazənin təhlükəsizlik təsirləri var.
