JS Inclusion (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Description
lv: Apraksts

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
lv: Brīdinājums: Piešķiriet tikai uzticamām lomām; šī atļauja ir saistīta ar drošību.
