JS Inclusion (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Description
oc: Descripcion

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
oc: Especificar las paginas en utilizant lors camins. Sasir un camin per linha. Lo caractèr «*» es un caractèr de remplaçament (tanben appelé joker o wildcard). Exemples de camins : %blog per la pagina du blog e %blog-wildcard per totes los blogs personals. %front representa la pagina d’accueil.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
oc: Avís : Assigneu-lo solament als ròtles de confiança; aqueste permés a implicacions en la seguretat.
