JS Inclusion (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Description
sv: Beskrivning

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sv: Specificera sidor genom att använda dess sökvägar. Ange en sökväg per rad. Jokertecken är '*'. Sökvägsexempel: %blog för bloggsidan, %blog-wildcard för alla personliga bloggar. %front är startsidan.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
sv: Varning: Ge enbart till betrodda användare. Denna behörighet har konsekvenser för säkerheten.

en: JS code
sv: JS-kod
