JS Inclusion (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Description
tr: Açıklama

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
tr: Sayfaları yollarıyla belirtin. Her satıra birer yol girin. Yıldız ("*") joker karakterdir. Örnek yollar: blog sayfası için %blog ve her kişisel blog için %blog-joker karakter. %front, ön sayfadır.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
tr: Uyarı: Sadece güvenilir rollere verin; bu iznin güvenlik etkileri vardır.

en: The listed pages only
tr: Yalnızca listelenen sayfalar
