JS injector (7.x-2.0) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Title
af: Titel

en: Pages
af: Bladsye

en: Delete
af: Vee uit

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Save
af: Stoor

en: Are you sure you want to delete %title?
af: Is jy seker jy wil %title uitwis?

en: All
af: Alle

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Location
af: Ligging

en: Delete rule
af: Skap reël

en: Edit rule
af: Wysig reël
